Umeblowane 4 pokoje dwupoziomowe przy ul. Klaudyny (Bielany)
Lokalizacja: Warszawa
Data: 2018-02-15, 09:16:14

Sprzedam bezpośrednio ładne i zadbane dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni prawie 91 m2 na warszawskich Bielanach, na osiedlu Ruda (ul. Klaudyny).

Mieszkanie w bloku z 1979 roku, na 6 piętrze (z 12), dwie nowe windy, parking pod blokiem na potrzeby mieszkańców. Blok ocieplony.

Infrastruktura osiedlowa na b. dobrym poziomie – publiczne: żłobek, dwa przedszkola, szkoła podstawowa, dwa gimnazja, dwa licea ogólnokształcące, przychodnia zdrowia, sklepy (Carrefour 3 minuty drogi, Biedronka 15 minut, bliskość komunikacyjna centrów handlowych Arkadia, Targówek, Łomianki). W sąsiedztwie Kępa Potocka i Lasek Bielański.

W bloku działają dwa kioski otwarte do późnych godzin wieczornych, apteka i szkoła języków obcych. W pobliżu dwie inne apteki i kilka bankomatów.

Sąsiedztwo z rozbudowaną komunikacją miejską (autobusy – łącznie kilkanaście linii i tramwaje – 1 linia, metro Plac Wilsona i Metro Marymont 15 minut piechotą lub 3 przystanki autobusowe) we wszystkie strony Warszawy.

Bezpieczne i spokojne osiedle, ciche mieszkanie i porządni sąsiedzi. Mieszkanie widne, nasłonecznione i ciepłe, okna z dobrym widokiem na wschód i zachód. Na osiedlu dużo zieleni, duże odległości między blokami zapewniają poczucie prywatności i komfortu mieszkania.

Wysokość mieszkania: 270 cm. Na pierwszej kondygnacji (powierzchnia łączna 42,08 m2) znajduje się:

 • Przedpokój – 2,52 m2

 • Łazienka (z prysznicem i toaletą) – 2,40 m2

 • Kuchnia (okna na stronę zachodnią) – 8,48 m2

 • Pokój dzienny z balkonem (okna na stronę zachodnią) – 26,36 m2

 • Schowek pod schodami – 2,32 m2

 • Balkon ze spiżarką – 1,3 m2

Na drugiej kondygnacji (powierzchnia łączna 48,67 m2) znajduje się:

 • Przedpokój – 4,81 m2

 • Łazienka – 2,78 m2

 • Toaleta – 1,59 m2

 • Sypialnia I (okna na stronę zachodnią) – 10 m2

 • Sypialnia II (okna na stronę zachodnią) – 12,88 m2

 • Sypialnia III (okna na stronę wschodnią) – 14,44 m2

 • Garderoba – 1,41 m2

Mieszkanie po generalnym remoncie – wymiana okien, instalacji elektrycznej, instalacji wodnej – gotowe do natychmiastowego zamieszkania (pozostawiamy znajdujące się w mieszkaniu wyposażenie - wszystkie meble, urządzenia AGD: lodówka, pralka, piekarnik, ekspres do kawy itd. itp.; RTV: telewizor Philips, sprzęt grający Pioneer; zastawy stołowe itd. itp.). W mieszkaniu zamontowana jest nowa klimatyzacja (2-letnia marki LG). Idealne w charakterze mieszkania służbowego dla firm.

W mieszkaniu podłączone są pełne media – woda, prąd, gaz, TV kablowa, Internet; możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego. Drzwi antywłamaniowe Gerda.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Cena: 580.000,00 zł (6.373,00 zł za metr2) - do negocjacji (cena lub raty). Możliwa również ZAMIANA mieszkania na inne. Po uprzedniej wpłacie zaliczki możliwość sfinalizowania zakupu mieszkania w późniejszym terminie. Mieszkanie warte tej ceny!

Zdjęcia mieszkania przesyłamy na życzenie zainteresowanych. Możliwość obejrzenia mieszkania w godzinach popołudniowych po uprzednim umówieniu telefonicznym i/lub e-mailowym. Zapraszamy!

UWAGA: Na obecną chwilę budynek, w którym znajduje się mieszkanie, nie ma założonej księgi wieczystej. Od 2011 r. sprawa znajduje się w apelacji złożonej przez m. st. Warszawy.

Wyślij Odpowiedź