projekt elewacji wg wytycznych

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: śląskie
Data: 2017-05-07, 11:41:53

Projekt obejmuje wykonanie trójwymiarowego modelu na podstawie:

a) projektu przesłanego przez zamawiającego
b) opcjonalnie inwentaryzacji na miejscu przez projektanta
c) rysunków wykonanych i przesłanych przez zamawiającego
d) zdjęć i pomiarów kontrolnych

Jeśli potrzebujecie Państwo stworzyć nowy wygląd domu, odświeżyć elewację czy przebudować jego część np poprzez dodanie wiaty garażowej, tarasu czy np ogrodu zimowego, proszę o kontakt.
W trakcie rozmowy, która nie kosztuje Państwa NIC, poza czasem, omówimy wszystkie szczegóły, po czym podejmiecie Państwo decyzję o ewentualnej współpracy.

Wizualizacja ma na celu zobrazowanie Państwa lub mojej wizji domu po metamorfozie - wszystko za wzajemnymi uzgodnieniami.
Z modelu który powstał do wykonania wizualizacji może powstać projekt elewacji, od sposobu przygotowania (opcje powyżej) zależy jego szczegółowość.

W cenę wchodzą zawsze 4 poprawki, czyli wykonywana jest pierwsza wersja i możemy zmieniać 4 krotnie. Każda kolejna zmiana i wykonanie kompletu wizualizacji to dodatkowa kwota.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jedynie spotkaniem doradczym, proszę o telefon w celu indywidualnego ustalenia warunków.

Cena?  tylko 700zł

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani projektem wraz z ustaleniami z wykonawcami, nadzorem, proszę o kontakt.

www.projektelewacji.pl

Wyślij Odpowiedź