Dom w zabudowie szeregowej, Rumia - centrum, ul. Rodziewiczówny

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Rumia
Data: 2017-07-17, 20:05:45

Proponujemy Państwu zakup domu w zabudowie szeregowej w naszej nowej inwestycji w Rumi - do odbioru we wrześniu 2017 r. Domy są znakomicie zlokalizowane - ulica Rodziewiczówny jest położona w centrum Rumi, a jednocześnie jest spokojna i cicha. Stąd wszędzie blisko, nie trzeba nawet mieć samochodu, aby wygodnie żyć. Bardzo blisko jest szkoła, basen kryty, przychodnia i gabinety lekarskie, posterunek Policji, skwer, sklepy, targowisko miejskie, warsztaty samochodowe - lecz domy są bardzo kameralne i mieszkać się tu będzie znakomicie.
       Każdy dom ma aż cztery kondygnacje: dobrze naświetloną piwnicę, w której sprawdzi się na przykład domowa siłownia albo centrum rekreacyjne, parter z dużym salonem, kuchnią i WC, piętro z trzema pokojami i łazienką oraz funkcjonalne, mieszkalne poddasze. To dużo miejsca dla każdej rodziny. Domy są bardzo ciepłe - gruba warstwa styropianu i trzyszybowe okna zapewnią minimalizację kosztów ogrzewania.
       Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo - posesja jest ogrodzona i wyposażona w bramę sterowaną pilotem oraz domofony cyfrowe, zastosowaliśmy system monitoringu zewnętrznego z rejestratorem i podglądem przez internet. Dodatkowo w całym domu rozprowadziliśmy okablowanie do podłączenia czujek i centrali alarmowej. Każdy dom posiada aż cztery lampy oświetlenia zewnętrznego - dwie przed domem i dwie w ogrodzie.
Więcej szczegółów na naszej stronie - www.tmdeweloper.pl i pod nr. telefonu 510-260-050

Więcej szczegółów na naszej stronie - www.tmdeweloper.pl i pod nr. telefonu 510-260-050
Wyślij Odpowiedź